Login to your account

Username *
Password *

PCPR na Dzień Dziecka w Walimiu Wyróżniony

Jakże miło było w dniu dzisiejszym symbolicznie zwieńczyć kampanię, jaką jako pracownicy Powiatowego Centrum pomocy Rodzinie, prowadzimy od miesiąca ? Symbolicznie – bo kampania na rzecz rodzicielstwa zastępczego i nasza praca trwa okrągły rok. Lecz w tym wyjątkowym dniu, jakim jest święto dzieci na całym świecie, postanowiliśmy postawić na relaks, integrację i dobrą zabawę. Nasz super team opanował festyn w Walimiu i przy ogromnym wsparciu aż 29(!) hojnych sponsorów, mogliśmy zorganizować naprawdę cudną imprezę dla całej masy dzieciaków. Naszymi gośćmi były dzieci z pieczy zastępczej i placówek opiekuńczo wychowawczych, wychowankowie SOSW Nowe Siodło, MOS Walim, uczniowie ze szkoły w Walimiu, mieszkańcy gminy Walim, przyjezdni, w tym wielu gości z Ukrainy.

Jako że była to chyba najlepsza impreza dla dzieci w regionie, mieliśmy ręce pełne roboty. Dzieci ochoczo brały udział w przeróżnych konkursach i grach, jakie zgodnie z planem odbywały się w trakcie pikniku. A więc były bańki, malowane, uśmiechnięte buźki, przeciąganie liny, pojazdy z przyszłości z klocków lego, hula-hop, zmagania w workach, fotobudka, rzuty do celu, warcaby, chińczyk, kręgle, kangur z Jump Planet, ciuciubabki… A nawet najprawdziwsze wróżki z bajek!

Chyba ta magia sprawiła, że dzieci tak chętnie oddały się twórczości wszelakiej, zwłaszcza tej plastycznej i muzycznej. Powstały fantastyczne prace, z których niełatwo było wyłonić zwycięzców, ale brygada wróżek starała się nagrodzić wszystkich bez wyjątku. Koncert zaś trwał przez cały czas i dzieciaki pięknie śpiewały, za co również zostały uhonorowane przez mieszane jury w postaci Szanownych Organizatorów.

Trzeba wyraźnie powiedzieć, że tak pięknych prezentów, jakie rękoma Pani Dyrektor mogliśmy wręczać Milusińskim, nie byłoby bez Dobrych Dusz tej akcji. Nasi Sponsorzy, których postaramy się tu wymienić, ramię w ramię z gospodarzami zrobili efekt WOW. Zwycięzcom naprawdę szkliły się oczy, bo mogli dostać vouchery na przeróżne zajęcia od basenu czy spa po jazdę konną, bony na zakupy w sklepie sportowym, na obiad w pizzerii, wartościowe upominki, po prostu taki prawdziwy Dzień Dziecka. Najmocniej dziękujemy i po cichu liczymy na dalsze wspólne projekty. Warto żyć dla takich chwil! Właśnie te momenty dają przysłowiowego kopa do dalszej pracy. Dzieciaki – jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego!

Zespół PCPR w Wałbrzychu

„Jeżeli powiecie dorosłym: Dowodem istnienia Małego Księcia jest to, że był śliczny, że śmiał się i że chciał mieć baranka, a jeżeli chce się mieć baranka, to dowód, że się istnieje – wówczas wzruszą ramionami i potraktują was jak dzieci. Lecz jeżeli im powiecie, że przybył z planety B-612, uwierzą i nie będą zadawać niemądrych pytań. Oni są właśnie tacy. Nie można od nich za dużo wymagać. Dzieci muszą być bardzo pobłażliwe w stosunku do dorosłych.”

                                                                                                                          Antoine de Saint-Exupéry

#ExploraPark

#UczniowskiKlubTenisowyWwałbrzychu

#MandooCorporationPolandSp.Zoo

#MyShopDuetS.C

#HotelMariaHelenaWwałbrzychu

#ZamekKsiążWwałbrzychu

#KinderPlanetaWwałbrzychu

#KarczmaGóralskaDziećmorowice

#CentrumKulturyItechnikiWwalimiu

#GDES.C.wWałbrzychu

#ParkWielokulturowyStaraKopalniaWwałbrzychu

#ALMARsportS.C.wWałbrzychu

#DaGrassoZłotaStacjaWwałbrzychu

#HotelPiotrBoguszówGorce

#DworzyskoSzczawnoZdrój

#SzczerbniccySpółkaJawnaWałbrzych

#EkoPlusWałbrzych

#AMPhydraulikaArkadiuszPlejzer

#PPHUinteriorWitWojciechKłusekWałbrzych

#JumpPlanetGymWałbrzych

#McDonaldsWałbrzych

#UzdrowiskoSzczawno-Jedlina

#DAM-BUDusługiOgólnobudowaneDamianWąchałaNowaRuda

#BukietSmakówHannaPietrygaWałbrzych

#ZłotaWodaŁowiskoPstrągaŁomnica

#PHspokoSzostakWałbrzych

#RomanSzewczukGłuszycaPrzedsiębiorstwoHandlowoProdukcyjneTransportDrogowy

#ZPCśnieżkaSpółkaAkcyjnaŚwiebodzice

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 01 czerwiec 2022 17:41

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Ad Sidebar

Ostatnie Tweety

RT @Themewinter: Did you miss the latest WP Eventin release? 🧐 𝐖𝐏 𝐄𝐯𝐞𝐧𝐭𝐢𝐧 𝟑.𝟎.𝟒 🎉 brings you all new features and tweaks: ✅ 𝐍𝐞𝐰 𝐀𝐝𝐝 𝐄𝐯𝐞𝐧𝐭 𝐭…
To reach more people, you have to give them a reason to buy your products. Some offers and various discount options… https://t.co/wFrYSRwE49
Dear Eventin Lovers! 😍😍 𝗠𝘂𝗹𝘁𝗶𝘃𝗲𝗻𝗱𝗼𝗿 𝗘𝘃𝗲𝗻𝘁 𝗠𝗮𝗿𝗸𝗲𝘁𝗽𝗹𝗮𝗰𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗗𝗶𝘃𝗶 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗴𝗿𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗟𝗜𝗩𝗘 𝗡𝗼𝘄. 🔗 𝗢𝘂𝗿 𝗕𝗹𝗼𝗴… https://t.co/4WL9RK5cZe
Follow Themewinter on Twitter